Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Sezon 2023 już dawno dobiegł końca, a my powoli wchodzimy w świąteczny czas. Dla wielu żużlowych fanów idealnym prezentem pod choinkę byłby karnet na mecze swojej ulubionej drużyny. Wszystkie ekstraligowe kluby już ruszyły ze sprzedażą wejściówek, a my przyjrzeliśmy się ile trzeba będzie w tym roku za nie zapłacić.

 

Pod uwagę wzięliśmy najtańsze karnety normalne na rundę zasadniczą. Okazuje się, że w tej kategorii najlepiej wypadła Betard Sparta Wrocław. Za najtańszą wejściówkę trzeba zapłacić jedynie 209 złotych. Niedużo drożej wypada w tej klasyfikacji Fogo Unia Leszno – w tym przypadku cena wynosi 225 złotych. Na podium znalazł się także Tauron Włókniarz Częstochowa z ceną 280 złotych.

Ponad 300 złotych trzeba wyciągnąć z kieszeni, jeżeli chcemy się zaopatrzyć w karnety na mecze Falubazu, Apatora oraz Stali. Jednak zdecydowanie najwięcej trzeba było zapłacić w Lublinie. Cena 450 zł za najtańszą normalną wejściówkę nie odstraszyła jednak fanów, którzy w dosłownie kilka sekund wykupili wszystkie karnety.

Ceny najtańszych karnetów normalnych w PGE Ekstralidze:

1. Betard Sparta Wrocław – 209 zł
2. Fogo Unia Leszno – 225 zł
3. Tauron Włókniarz Częstochowa – 280 zł
4. ZOOleszcz GKM Grudziądz – 290 zł
5. Enea Falubaz Zielona Góra – 320 zł
6. FNS KS Apator Toruń – 340 zł
7. ebut.pl Stal Gorzów – 345 zł
8. Platinum Motor Lublin – 450 zł