Główny partner portalu

fot. RzTŻ Rzeszów
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

7R Stolaro Stal Rzeszów to klub, o którym w ostatnich tygodniach mówi się bardzo dużo. Po wydarzeniach z meczu z OK Bedmet Kolejarzem i walkowerze na rzecz opolan wsparcie Żurawi zawiesili dwaj bardzo ważni sponsorzy. Jak się okazuje, firma Texom wraca teraz do wspierania rzeszowian, a niebawem w klubie zostanie przeprowadzony audyt.

 

Powrót firmy budowlano-inżynieryjnej spowodowany jest serią spotkań ze sternikami 7R Stolaro Stali. Po analizie sytuacji Texom pozostanie partnerem ekipy ze stolicy Podkarpacia.

– Informujemy, że odbyliśmy kilka spotkań z przedstawicielami zarządu klubu Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe (RzTŻ), Panem Zbigniewem Prawelskim – Prezesem Zarządu oraz Panem Janem Madejem – Wiceprezesem Zarządu, którzy wyjaśnili nam wszystkie wątpliwości związane z wydarzeniami ostatnich tygodni. Przedstawili nam plan na najbliższą przyszłość działalności klubu oraz określili cele, które są zbieżne z polityką marketingową naszej firmy – napisano w oświadczeniu zarządu Texom Sp. z o. o.

Kolejną ważną informacją jest ta opublikowana w piątkowym komunikacie klubu. Rzeszowską ekipę czeka audyt. Pod lupę zostanie wzięty okres od 1 lutego (tego dnia Zbigniew Prawelski został wybrany prezesem podczas Walnego Zebrania Członków RzTŻ) do 16 czerwca.

– Na wniosek Zarządu RzTŻ w najbliższym czasie zostanie przeprowadzony audyt finansowy stowarzyszenia z jego działalności od 1 lutego do 16 czerwca 2021 r. Powołana została także specjalna komisja, która zbada sposób, ilość i dystrybucję zakupionych części do motocykli w tym okresie – napisano w komunikacie RzTŻ.

Przypomnijmy, że poza zawirowaniami organizacyjnymi, nieciekawie wygląda sytuacja sportowa zespołu z Hetmańskiej. Ekipa Michała Widery miała walczyć w tym sezonie o play-offy, a po czterech spotkaniach nie ma na koncie żadnych punktów.

Oświadczenie firmy Texom:

Komunikat RzTŻ: