Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle złotych medali DMP ma już na koncie Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle złotych medali DMP ma już na koncie Dominik Kubera
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Przed nami czwarty odcinek drugiego sezonu podcastu pt. „Mówi się żużel”. Kolejnym gościem Jacka Dreczki będzie Piotr Świst, który opowiedział m.in. o sławetnym już okrzyku „100 procent Falubaz”, dwóch różnych śladach zębów na czekoladzie czy szwedzkiej emeryturze.

 

– Gdyby wypadek Piotra Śwista (1990 rok) wydarzył się w Polsce a nie w Austrii, Piotrka by już dawno nie było. Opowiedział jak próbował wtedy w szpitalu ugryźć czekoladkę przyniesioną przez kibiców i zostawił na niej dwa różne ślady zębów. Szczękę trzeba było więc dwa razy składać. Piotrek stara się o Szwedzką emeryturę ale musi się jeszcze trochę zestarzeć. O tym jak go namawiali na okrzyk „Falubaz 100%” i dlaczego miał ksywę „kapucha” też rozmawialiśmy. „Prezes, jest kapucha – to jedziemy” – tak zapowiada kolejny odcinek Jacek Dreczka.

– Dużo śmiechu było i trochę musiałem tam wypikać, więc materiał tylko dla osób pełnoletnich. Tego się nie da streścić. To trzeba posłuchać. Tym bardziej, że Piotr Świst dużo opowiadał też o klanie Gollobów. A ja jako gówniarz chodziłem do tej samej szkoły co Klaudia, córka Piotrka. I czekałem za żywopłotem przed szkołą aż przyjedzie po nią busem żeby mu krzyknąć „dzień dobry panie Piotrze” – dodaje Dreczka.

Premiera najnowszego odcinka jak zawsze w środę o 19:00.

Podcastów „Mówi się żużel” można słuchać za darmo na platformach Spotify, YouTube, Apple Podcasts i Google Podcasts.