Andriej Karpow. Foto: Wilki Krosno
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Pod koniec kwietnia poważnemu wypadkowi na torze w Grudziądzu uległ Andriej Karpow. Zawodnik opuścił już szpital, a teraz czeka go trudna walka o powrót do pełnej sprawności, a później – na tor. Zachęcamy Was do pomocy zawodnikowi. Rozpoczynamy licytacje pierwszych gadżetów na rzecz zawodnika.

 

Na portalu zrzutka.pl została założona specjalna zbiórka, gdzie można wpłacać środki na rzecz leczenia i rehabilitacji Andrija Karpowa. Już dziś wiadomo, że rehabilitacja i walka o powrót do zdrowia będą nie tylko żmudne, ale i bardzo kosztowne. Liczymy na pomoc żużlowego środowiska.

Link do zbiórki na leczenie i rehabilitację Andrija Karpowa (kliknij w tekst, by przejść do strony ze zbiórką).

Pomóc można poprzez udział w licytacjach żużlowych gadżetów. Aby wziąć udział w licytacji, należy napisać w komentarzu pod zdjęciem danego przedmiotu w serwisie Facebook swoją ofertę. Jako pierwsze na licytacje trafiły:

KEVLAR ANDRIJA KARPOWA Z CZASÓW STARTÓW W WILKACH KROSNO (cena wywoławcza – 500 złotych)

KOSZULKA MISTRZ ŚWIATA BARTOSZ ZMARZLIK – ROZMIAR XL (cena wywoławcza – 200 złotych)

KOSZULKA PATRYKA DUDKA Z PODPISEM ZAWODNIKA – ROZMIAR XL (cena wywoławcza – 200 złotych)

Licytacje trwają do czwartku, 10 czerwca 2021, do godziny 19:59:59.

Kibice, działacze i kluby mogą kontaktować się z nami mailowo ([email protected]) w celu przekazania gadżetów i organizacji wspólnych aukcji charytatywnych na rzecz żużlowca. Dziękujemy klubom i zawodnikom za przekazane gadżety.