fot. Polonia Bydgoszcz
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Poznaliśmy skład Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Do zaprezentowanej już grupy zawodników dołączyli teraz Matej Zagar i Adrian Miedziński, a trenerem bydgoskiego zespołu będzie eks-komisarz toru, Jacek Woźniak.

 

Daniel Jeleniewski, Oleg Michaiłow, Kenneth Bjerre, Roman Lachbaum, Matej Zagar i Adrian Miedziński – tak prezentuje się seniorskie zestawienie Polonii Bydgoszcz. Trzech pierwszych zostało już przedstawionych kilka tygodni temu, teraz natomiast oficjalnie pochwalono się zakontraktowaniem pozostałych seniorów z ekstraligowej półki – Adriana Miedzińskiego (ostatnio eWinner Apator Toruń) oraz Mateja Zagara (ostatnio Falubaz Zielona Góra). Ponadto w Bydgoszczy o miejsce w składzie walczyć będzie Roman Lachbaum, który nie otrzymywał wielu szans w Grudziądzu.

Bydgoszczanie wzmocnili również formację młodzieżową. Jednym z juniorów Polonii jest bowiem Przemysław Konieczny, ostatnio reprezentujący Unię Tarnów. A bydgoską drużynę prowadził będzie Jacek Woźniak, który ostatnio był komisarzem toru, ale zrezygnował z tego stanowiska.

Na papierze skład wygląda imponująco, a czy przełoży się to na występy na torze? O tym przekonamy się już wiosną. Z pewnością bydgoszczanie obok Falubazu Zielona Góra są jednym z faworytów do awansu do PGE Ekstraligi.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz 2022:
Matej Zagar
Kenneth Bjerre
Roman Lachbaum
Oleg Michaiłow
Daniel Jeleniewski
Adrian Miedziński
Wiktor Przyjemski
Przemysław Konieczny
Bartosz Głogowski
Hubert Gąsior
Aaron Grysiak (250cc)

Trener: Jacek Woźniak
Manager: Krzysztof Kanclerz