Główny partner portalu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Na Wyspach Brytyjskich odlicza się już dni do rozpoczęcia sezonu ligowego, który wystartuje 17 maja. Działacze Peterborough Panthers poinformowali w czwartek o zawarciu umowy sponsorskiej z firmą City Auto Group. 

– Cieszymy się, że będziemy razem pracowali w tym sezonie. Właściciel firmy, Michael Tomalin to wieloletni fan żużla w Peterborough – poinformował właściciel klubu, Keith Chapman. Logo firmy pojawi się między innymi na kevlarach zawodników Panthers. A jak się okazuje, sponsor klubu na żużel chodził już w… 1975 roku. 

– Po raz pierwszy byłem na żużlu – i od razu w Peterborough – w wieku pięciu lat. To był rok 1975. Zakochałem się w tym sporcie, jak wielu. Od pierwszego wejrzenia i od pierwszego poczucia zapachu Castrolu – mówi nam Michael Tomalin.

Idolami szefa firmy byli między innymi Mick Poole, Craig Hodgson czy doskonale znany w Peterborough – Scott Nicholls. Nowy sponsor Panter obecnie również pojawia się na żużlu, jak tylko pozwalają mu na to obowiązki zawodowe.

– Cały czas rozwijamy firmę City Auction Group i czasu wolnego za wiele nie ma. Jesteśmy takim maklerem giełdowym w branży motoryzacyjnej. Serwisujemy samochody, magazynujemy na potrzeby klientów. Głównym filarem działalności jest ich sprzedaż. Skupujemy je również w całej Wielkiej Brytanii i nie tylko, a później oczywiście sprzedajemy. Mam nadzieję, że nasze wsparcie pomoże Peterborough w osiągnięciu jak najlepszego wyniku – podsumowuje prezes City Auction Group, Michael Tomalin.

CZYTAJ TAKŻE