Główny partner portalu

fot. Motor Lublin
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Paweł Miesiąc jest już oficjalnie wypożyczony z Unii Tarnów do ZOOleszcz DPV Logistic GKM-u Grudziądz. Zawodnik ma być gotowy na starcie Gołębi z Fogo Unią Leszno. Czy to jedyna nowość? Niekoniecznie.

Wypożyczenie wychowanka Stali Rzeszów ma poszerzyć wachlarz możliwości Janusza Ślączki. Krzysztof Kasprzak i Kenneth Bjerre już nie mogą być pewni miejsca w składzie. Obaj zawodzą od początku sezonu 2021, a w przypadku Polaka mecz w Toruniu był prawdziwą katastrofą. Czy zatem popularny “Łełek” wskoczy do składu właśnie za “Kej Keja”?

– Ostateczną decyzję w kwestii spotkania z Fogo Unią podejmie oczywiście trener, ale po to braliśmy Pawła Miesiąca, aby go wypróbować w meczach PGE Ekstraligi. Chcemy również zobaczyć co pokaże Roman Lachbaum – powiedział portalowi PoBandzie.com.pl prezes Marcin Murawski.

Czytaj także:

Wariantów jest zatem kilka. Spekulowano nawet, że zarówno Bjerre jak i Kasprzak mogą odpocząć od meczu ligowego. Wygląda jednak na to, iż najbliżej jest do opcji z Miesiącem w miejsce wychowanka Unii Leszno oraz z Lachbaumem za Norberta Krakowiaka na pozycji u24. Ten ostatni miałby zająć miejsce rezerwowego, a Duńczyk mógłby udowodnić, że najgorsze za nim. Spotkanie Gołębi z mistrzem Polski zaplanowano na piątek (7.05.2021), a pierwszy bieg powinien wystartować o 20:30. Na przeszkodzie może stanąć pogoda. Na ten dzień eksperci prognozują sporo opadów deszczu w Kujawsko-Pomorskiem.

KONRAD MARZEC