fot. Kolejarz Opole
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Ekipy z każdego szczebla rozgrywkowego powoli przedstawiają swoje plany na mecze sparingowe. Wiadomo już, że wymagających przedsezonowych rywali będzie miała drużyna OK Bedmet Kolejarza Opole. Podopieczni Piotra Mikołajczaka zmierzą się z ekipami z eWinner 1. Ligi.

Rywalami opolan w okresie przygotowawczym będą drużyny z Krosna, Ostrowa i Bydgoszczy, czyli beniaminek na zapleczu PGE Ekstraligi, a także szósta i siódma ekipa pierwszej ligi w poprzednich rozgrywkach

– Wstępnie jest już wszystko dograne. Teraz tylko, tak jak wcześniej wspomniałem, musi dopisać pogoda. Jeśli chodzi o same sparingi to mamy zaplanowane mecze z TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski 13 i 14 marca, z Wilkami Krosno 20 marca oraz Abramczyk Polonią Bydgoszcz w dniach 24 i 25 marca – zdradza Mikołajczak w wywiadzie opublikowanym w mediach społecznościowych drużyny.

Niedawno zatrudniony menedżer OK Bedmet Kolejarza nie ukrywa również, że chciałby, aby już na sparingach jego zespołu pojawili się kibice. To, czy tak się stanie zależy oczywiście od restrykcji ustalanych przez polskie władze. – O szczegółach oczywiście będziemy kibiców na bieżąco informować i mam wielką nadzieję, że choć część będzie mogła te test mecze obejrzeć – dodaje opiekun zawodników ze stolicy polskiej piosenki.

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Zakaz hulajnóg i dużych ekranów, czyli nowości w regulaminie organizacyjnym PGE Ekstraligi