Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź bardzo nieudanie rozpoczął tegoroczne rozgrywki Metalkas 2. Ekstraligi. Łodzianie ponieśli sromotną klęske na torze beniaminka w Rzeszowie, przez co w awizowanym składzie doszło do istotnej zmiany. W domowym spotkaniu być może zabraknie zawodnika, który przed sezonem kreowany był na lidera zespołu.

 

Chodzi oczywiście o Luke’a Beckera. Amerykanin, delikatnie mówiąc, nie popisał się w Rzeszowie, zdobywając zaledwie 2 punkty w trzech startach. Jak na potencjalnego lidera to wręcz tragiczny wynik. Becker był najsłabszym ogniwem drużyny, więc zgodnie z tym, co zapowiedział trener Orła, Maciej Jąder, dla 25-latka zabraknie miejsca na mecz z #OrzechowaOsada PSŻ-em Poznań.

Do zestawienia wskakuje więc Tomasz Gapiński. 41-letni weteran w przedsezonowych sparingach przegrał rywalizację o skład, lecz teraz będzie miał okazję do przekonania trenera Jądera co do swojej osoby. Przypomnijmy jednak, iż jest to wciąż jedynie awizowane zestawienie i może dojść jeszcze do zmian.

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź: 9. Oskar Polis, 10. Daniel Kaczmarek, 11. Tomasz Gapiński, 12. Benjamin Basso, 13. Oliver Berntzon, 14. Aleksander Grygolec, 15. Mateusz Bartkowiak