Fot. Marcin Imański/fb Stal Gorzów
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Trwa przerwa od zmagań żużlowych, ale nie oznacza ona tego, że tory nie będą wykorzystywane. Wszystko wskazuje na to, iż znany serial motoryzacyjny „Automaniak” nakręci odcinek na stadionie im. Edwarda Jancarza. O komentarz poprosiliśmy rzecznika prasowego klubu, Michała Wasilewskiego.

 

Automaniak to serial motoryzacyjny, który ponad 20 lat temu na stałe zawitał w ramówce stacji TVN. W programie możemy zobaczyć niestandardowe testy pojazdów, które pokazują więcej, aniżeli to, co widzimy w katalogach reklamowych. Kolejnym niekonwencjonalnym ruchem wydaje się test na stadionie żużlowym. To właśnie na „Jancarzu” zostanie wyemitowany kolejny odcinek serii dla pasjonatów.

W mediach społecznościowych klubu mogliśmy zobaczyć zdjęcia z planu. W roli głównej widzimy trzy marki samochodów, a są to: Nio, Tesla oraz Ford Mustang. – Na ten moment, mogę powiedzieć tylko, że „Automaniak” kręcił u nas jeden ze swoich odcinków. Sprawdzał u nas na stadionie im. Edwarda Jancarza samochody elektryczne – powiedział nam rzecznik prasowy.

Daty premiery nowego odcinka jeszcze nie poznaliśmy. Z pewnością poinformujemy o planowanej emisji w momencie, kiedy wszystko będzie wiadome.