Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W poprzedni weekend rozegrane zostały zawody o miano najlepszego zawodnika Starego Kontynentu w ice speedwayu. W zmaganiach w Sanoku bezkonkurencyjny okazał się Austriak Franz Zorn, który powtórzy swój sukces z 2008 roku. Już we wtorek o godz. 17.25 na antenie Motowizji kibice będą mogli zobaczyć podsumowanie tych zawodów.

 

Dwudniowy turniej European Individual Ice Speedway Championship, rozgrywany na torze Błonie, zgromadził sporo kibiców zarówno na obiekcie, jak i przed telewizorami. Transmisję dla Motowizji realizowała firma SABMARtv, która także odpowiada za wtorkowy magazyn podsumowujący całą imprezę.

We wtorkowym programie fani lodowych zmagań zobaczą m.in. co do powiedzenia po historycznym triumfie miał Franz Zorn. O zawodach, a także sukcesie, jakim była wysoka oglądalność opowie z kolei szef Motowizji, Krzysztof Mikulski. Fani zobaczą również sporo ciekawych, zakulisowych materiałów z Sanoka. Podsumowanie poprowadzą Angelika Nowicka oraz Michał Stencel.

Dodajmy, że w tym sezonie na antenie Motowizji ponownie nie zabraknie żużlowych transmisji. O szczegółach poszczególnych imprez organizatorzy i władze stacji będą informować wkrótce.

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Gladiatorzy pościgali się w stolicy Niemiec. Jell i Niedermeier ze zwycięstwami (GALERIA) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Gusts zmotywowany jak nigdy wcześniej. „Powrót na motocykl to świetne uczucie” – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)