Liczba tygodnia

Kliknij→

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations
Mikkel Michelsen, fot. FB Motor Lublin
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Niezbyt dobre wieści napłynęły z Lublina. Motor będzie musiał sobie radzić w piątek bez swojego kapitana, a zarazem lidera, Mikkela Michelsena. 

ŻUŻEL MOŻESZ OBSTAWIAĆ DO 500 ZŁOTYCH BEZ RYZYKA W FUKSIARZ.PL. ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

W spotkaniu duńskiej ligi doszło do wypadku Mikkela Michelsena oraz Andersa Thomsena. Obaj zawodnicy odpoczną od żużla i prawdopodobnie nie wystąpią w najbliższych spotkaniach swoich drużyn w PGE Ekstralidze.

Michelsen po upadku uskarżał się na ból kolana. Jak poinformowało Radio Lublin, zawodnik odpocznie sobie i w najbliższym spotkaniu Motoru nie wystąpi. Ten sam los prawdopodobnie czeka Andersa Thomsena. U niego zaś podejrzewano krwotok wewnętrzny, na szczęście jednak kolejne prześwietlenia wykluczyły taką ewentualność i poza bólem głowy Anders czuje się dobrze.

Jak dotąd Motor Lublin prowadzi w tabeli PGE Ekstraligi. Ponadto nie przegrał jeszcze meczu i nie zapowiada się na to, by tę dobrą passę przerwali, nawet przy absencji swojego lidera. Lublinianie podejmą bowiem Arged Malese Ostrów Wielkopolski, która w obecnym sezonie zdecydowanie odstaje na tle pozostałych rywali.