Główny partner portalu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Kilka lat temu Anglicy mieli swoje żużlowe koszule, które Scott Nicholls promował podczas wystąpień telewizyjnych. Od niedawna, za sprawą projektantki, Edyty Kleist, mamy własną, polską koszulę żużlową. 

 

– Projektowaniem zajmuję się od blisko siedmiu lat. Do tej pory wykonałam blisko czterysta projektów związanych z odzieżą. Zaczynałam tak naprawdę od męskich much i później w projektach posuwałam się coraz dalej. Nie ukrywam, że moje projekty szybko przypadły do gustu i tak moja przygoda z modą się zaczęła – mówi nam projektantka żużlowej koszuli. 

Okazuje się, że w przedsięwzięciu brał udział doskonale znany w środowisku żużlowym Krystian Plech. – Współpracowałam wcześniej z Krystianem Plechem. W zeszłym roku razem stworzyliśmy pierwszy projekt żużlowej koszuli, która była obecna podczas jednej z imprez żużlowych. Teraz przyszła pora na koszulę żużlową dostępną dla każdego – kontynuuje Edyta Kleist. 

Cena żużlowej koszuli niska nie jest – wynosi 319 złotych. Zdaniem projektantki ma to jednak swoje uzasadnienie.

– Koszula wykonana jest w stu procentach z wysokiej jakości oddychającej bawełny, co sprawia, że jest bardzo lekka i przyjemna w noszeniu. Ma wysoką jakość nadruku i chyba co najważniejsze, przez swój żużlowy styl jest oryginalna i na pewno nie tylko do chodzenia na mecze żużlowe. Czas dostawy od momentu złożenia zamówienia wynosi do czternastu dni. Obecnie mamy dwa modele koszul, jeden jaśniejszy, drugi ciemniejszy – podsumowuje Edyta Kleist. 

Kibice, którzy byliby zainteresowani kupnem koszuli, mogą zamawiać ją pisząc na nasz email redakcyjny [email protected].  Zamawiając ją u nas otrzymacie 5% zniżki. Można ją również zamawiać bezpośrednio na stronie Edyty Kleist.