Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Tobiasz Musielak znany jest ze swojej otwartości, a także dobrego kontaktu z mediami oraz kibicami. W niedzielny wieczór postanowił on sprawdzić jak na jego nietypowy pomysł zareaguje żużlowe środowisko. Coraz mniej brakuje do tego, aby zawodnik przefarbował się na biało.

 

Nowy nabytek Arged Malesy Ostrów Wielkopolski zadeklarował, że jeśli do kolejnej niedzieli liczba obserwujących na jego Twitterowym profilu przekroczy 6000, to zmieni kolor włosów. W momencie publikacji tamtego wpisu 29-latka obserwowało 4837 osób. Na ruch kibiców nie trzeba było długo czekać. Już po niecałych dwóch dniach na koncie zawodnika jest 5418 obserwujących.

Jak się okazuje, Musielaka w nowym wydaniu chcą zobaczyć nie tylko kibice, ale również koledzy z toru. Patryk Dudek napisał w komentarzu, że jako dobry kolega udostępni wpis dalej. Podobny ruch wykonali Kacper Gomólski czy Linus Sundstroem.

Żużlowe środowisko ma jeszcze dużo czasu na zrealizowanie zadania. Wiele wskazuje na to, że niebawem po żużlowych torach będzie ścigał się kolejny białowłosy zawodnik.

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Beniaminek z planem na wspólne przygotowania. 17 marca Skorpiony chcą być na torze – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Poznał swoją obecną partnerkę przez… Facebooka. „Pomyślałem, że warto spróbować” – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)