Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Znamy nazwisko kolejnego żużlowca, który wystąpi w nowym sezonie w barwach drugoligowego Trans MF Landshut Devils. Bawarski zespół zasilił kolejny Szwed. Działacze postawili na wybór Antonio Linbaecka.

 

Już od pewnego czasu wiemy, że mimo tego, iż zespół Landshut Devils utrzymał się w 1. lidze, w przyszłym sezonie nie zobaczymy już niemieckiego klubu na tym poziomie rozgrywek. W związku ze zmianami następującymi w 1. lidze drużyna z Niemiec stanęła przed szeregiem wyzwań prawych oraz administracyjnych, których nie potrafili spełnić W miejsce „Diabłów” na ekstraligowym zapleczu pojawi się ekipa InvestHousePlus PSŻ Poznań, a bawarski zespół wystartuje na najniższym poziomie rozgrywkowym w Polsce.

W związku ze startami na drugoligowym podwórku drużyna z Landshut ogłosiła kolejny przedsezonowy transfer. Do szeregów niemieckiego klubu dołączył Antonio Lindbaeck. Jest to drugi zawodnik z potwierdzonym kontraktem na przyszły sezon. Przypomnijmy, że wczoraj w mediach społecznościowych klubu z Landshut poinformowano o przedłużeniu umowy z Kimem Nilssonem.

Antonio Lindbaeck przeszedł do klubu z Bawarii z InvestHousePlus PSŻ-u Poznań. Jednak w polskiej lidze Szwed pochodzenia brazylijskiego ma bardzo bogatą historię klubową. W przyszłym sezonie do tej listy będzie mógł dopisać także niemieckie Landshut.