Unia Tarnów. fot. Sebastian Daukszewicz
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Mimo startu Krajowej Ligi Żużlowej już w tym tygodniu, nadal dużo mówi się na temat Unii Tarnów. W mediach pojawiało się coraz więcej negatywnych informacji, które wskazywały, że „Jaskółki” mogą nie wystartować w lidze. Wszystko ma się rozstrzygnąć w najbliższych dniach. Ostateczna decyzja ma zostać podjęta jutro.

 

Po tym jak stało się jasne, że w rozgrywkach zabraknie drużyny z Krakowa pojawiało się coraz więcej głosów o problemach Unii Tarnów. Mimo, że już w niedzielę „Jaskółki” mają zmierzyć się z Ultrapur Startem Gniezno, to nie jest pewne czy dojdzie do tej rywalizacji.

Sądnym dniem dla przyszłości żużla w Tarnowie ma być czwartek. Jak poinformował nas prezes Unii Kamil Góral, tego dnia zostanie podjęta ostateczna decyzja dotycząca startu w lidze. – Decyzja o wystartowaniu zapadnie jutro do godziny 13, ponieważ w sytuacji kryzysowej doszło do spotkania, które jest szansą na to, że wystartujemy – powiedział sternik „Jaskółek”.

Do startu rozgrywek coraz bliżej. Już w sobotę mają się zmierzyć Polonia Piła i Kolejarz Opole. W jakim ostatecznie kształcie rozpoczną się zmagania na trzecim stopniu rozgrywkowym? Tego mamy dowidzieć się jutro.