Fredrik Lindgren. fot. Jarosław Pabijan
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Fredrik Lindgren to kolejny po Bartoszu Zmarzliku, Dominiku Kuberze i Jacku Holderze zawodnik Platinum Motoru Lublin, który w tym roku powita na świecie nowego członka rodziny. Popularny „Freddie” podzielił się z fanami, że wraz ze swoją żoną spodziewają się drugiej córki. Radosna nowina została przekazana jednak w o tyle ciekawy sposób, że Szwed posłużył się do tego zdjęciem, na którym wraz ze swoją drugą połówką są zupełnie nadzy. 

 

Przypomnijmy, że niedawno swoich potomków powitali wcześniej wspomniani Bartosz Zmarzlik i Dominik Kubera. Mistrzowi świata urodził się drugi syn, a jego młodszemu koledze z drużyny pierwsza córka. W tym roku na świat ma przyjść także dziecko Jacka Holdera.

Jak się okazuje, to jednak nie koniec szczęśliwych nowin wśród zawodników Koziołków. Dziś kolejny żużlowiec lublinian pochwalił się, że w pażdzierniku powita na świecie swoją córkę. Mowa tutaj o Fredriku Lindgrenie.

– Z radością informujemy, że spodziewamy się kolejnej dziewczynki w połowie października. Niektóre rzeczy planuje się, a niektóre po prostu się zdarzają! Wydaje mi się, że taki sposób ma życie na przekazywanie nam tego, co chce nam powiedzieć – napisał Szwed w mediach społecznościowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Fredrik Lindgren (@fredriklindgren66)

Do podzielenia się ze światem radosną nowiną Szwed postanowił użyć dość intymnej fotografii, na której wraz ze swoją żoną są całkiem nadzy. To jednak nie pierwszy przypadek, gdy Lindgren prezentuje się bez ubrań w mediach społecznościowych. W przeszłości w sieci pojawiały się już roznegliżowane zdjęcia Szweda m. in. przy okazji jego wyjazdów na wakacje.

CZYTAJ TAKŻE

Żużel. Paweł Przedpełski: Zabrakło moich punktów. Muszę wyciągnąć wnioski

Żużel. Wiktor Jasiński: Trudno było się dopasować. Na początku przestrzeliłem z ustawieniami