PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów 46:44

2020-09-20 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno 44:46

2020-09-20 16:30:00

Zakończona

Przejdź

6. runda FIM Speedway Grand Prix w Pradze

2020-09-19 19:00:00

Zakończona

Przejdź

5. runda FIM Speedway Grand Prix w Pradze

2020-09-18 19:00:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: PGG ROW Rybnik – Betard Sparta Wrocław 39:51

2020-09-14 20:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Motor Lublin – RM Solar Falubaz Zielona Góra 52:38

2020-09-13 19:15:00

Zakończona

Przejdź

#WSPIERAMYRAZEM – Świat Żużla kontra koronawirus

Pandemia koronawirusa coraz mocniej komplikuje nasze codzienne życie. Martwi, przeraża, zmusza do współdziałania. Stąd też Stal Gorzów i my, portal pobandzie.com.pl, postanowiliśmy połączyć siły, by móc wspólnie pomóc potrzebującym.

– Wszyscy widzimy, co się obecnie wokół dzieje. Miłym przebłyskiem jest pomoc wolontariuszy. Myślę, że to dobry moment, aby środowisko żużlowe, kibice, kluby czy media w dobrej wierze się zjednoczyły. Nie po to, by poszukiwać poklasku, lecz by wspierać dotkniętych kryzysem. Wraz z portalem PoBandzie rozpoczynamy zbiórkę charytatywną. Zebrane środki proporcjonalnie podzielimy w zależności od ilości objawów wirusa na szpitale zakaźne w Gorzowie, Zielonej Górze oraz Poznaniu. W tych szpitalach znajdują się osoby potrzebujące wsparcia. Z Poznaniem mamy podpisaną umowę o współpracy. Zielona Góra, ponieważ to klub też lubuski, a jakiekolwiek podziały nie mają w tej chwili znaczenia. Wreszcie Gorzów, bo nasz klub jest z tego miasta. Myślę, że to ważne, aby pokazać, że w tej chwili nie ma żadnych podziałów – mówi Marek Grzyb, prezes Stali Gorzów.

– Możemy tylko ze strony redakcji dodać, że sytuacja jest trudna i nieprzewidywalna. Wszystkich zachęcamy do pomocy i pokazania, że kibice, kluby, sponsorzy czy media stanowią wielką żużlową rodzinę i w sytuacjach ekstremalnych są w stanie nieść pomoc innym – podkreśla menedżer portalu, Łukasz Malaka. 

Pamiętajcie. Jedną kredkę łatwo złamać, ale całe pudełko już dużo trudniej. Zatem bądźmy razem i wspólnie pomagajmy! Byśmy byli nie do złamania.   

Przystąpmy wszyscy solidarnie do wirtualnego meczu Świat Żużla kontra koronawirus. Wirtualny bilet wstępu na spotkanie to wsparcie naszej akcji w wysokości minimum 5 złotych. Ustalmy rekord frekwencji na wirtualnym stadionie, który – mimo zakazów – wciąż jest otwarty dla wszystkich nas, tworzących środowisko żużlowe.

Link do zbiórki

https://zrzutka.pl/gnsz4p

CASH BROKER

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.