Weź udział w licytacjach unikatowych koszulek GKS-u Katowice – wspieraj zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży z Polską Akcją Humanitarną!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Wielosekcyjny GKS Katowice i hummel, partner techniczny klubu, łączą siły i zachęcają do udziału w wyjątkowych licytacjach na rzecz działań wspierających zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży. Do zdobycia są unikatowe koszulki wszystkich sekcji sportowych GieKSy z autografami piłkarek, piłkarzy, siatkarzy i hokeistów. Cała kwota z licytacji zostanie przekazana na realizację działań w ramach Programu Pajacyk Polskiej Akcji Humanitarnej.

 

Licytacje potrwają do godz. 11:00 7 grudnia br. Można je znaleźć na portalu Allegro Charytatywni – https://allegro.pl/charytatywni/polska-akcja-humanitarna/cele/program-pajacyk-wsparcie-psychospoleczne-dzieci-i-mlodziezy?order=n.

Chcę, by wielosekcyjny GKS Katowice był klubem odpowiedzialnym społecznie. Właśnie dlatego z pełnym przekonaniem zaangażowaliśmy się w akcję wsparcia programu Pajacyk. Łącząc siły z firmą hummel, czyli naszym sprawdzonym partnerem oraz Polską Akcją Humanitarną, możemy nie tylko gorąco zachęcić wszystkich do udziału w licytacji unikatowych koszulek czterech drużyn GieKSy, ale także zwrócić uwagę opinii publicznej na tak istotny problem, jakim jest kwestia zdrowia psychicznego dzieci – mówi Krzysztof Nowak, prezes GKS-u Katowice.

Czasem trudno nam zrozumieć, jak dotkliwe mogą być samotność i depresja dla młodych ludzi. Dlatego wspólnie z naszym partnerem – klubem GKS Katowice – szukamy nowego podejścia i zachęcamy do konstruktywnego myślenia wokół tych problemów, wspierając Polską Akcją Humanitarną w zapewnianiu młodzieży profesjonalnego wsparcia. Jak to osiągamy? Serce naszej akcji to licytacja unikatowych koszulek czterech drużyn GieKSy. Dołączcie do naszej misji: „Zmieniać świat przez sport” – razem możemy osiągnąć więcej! – mówi Karolina Maciąg, Brand Activation Manager marki hummel.

 

Program Pajacyk od lat wspiera rozwój dzieci i młodzieży. Jego celem jest profilaktyka zdrowia psychicznego, zapewnienie pomocy specjalistów i polepszenie dobrostanu dzieci i młodzieży w całej Polsce, a także wsparcie rozwoju umiejętności społecznych i życiowych oraz zainteresowań.