Lokalsi piszą, że w Toruniu skład gotowy. Wielki powrót staje się faktem?!

Adrian Miedziński fot. Jędrzej Zawierucha
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Toruńskie wróble ćwierkają, że wielki powrót Adriana Miedzińskiego do Torunia stanie się faktem, a Apator Toruń, bo pod taką nazwą będzie występował Klub Sportowy Toruń, ma już praktycznie zamknięty skład.

Czy to, o czym spekulowano od kilku tygodni nabrało realnego kształtu? Jak podają „Nowości”, po dwóch latach przerwy do Torunia powraca wychowanek Adrian Miedziński. Po długich negocjacjach ostatecznie w klubie zostaną bracia Holderowie.

Wobec spadku drużyny Gett Well Toruń wiele się mówiło o ewentualnym powrocie do tego klubu jego byłych wychowanków. Oczywiście mowa tu a Adrianie Miedzińskim i Pawle Przedpełskim. Obaj reprezentują obecnie barwy forBet Włókniarza Częstochowa i notują raczej średnie sezony w swoim wykonaniu. Ewentualny powrót do macierzystego klubu byłby doskonałą okazją na odbudowanie formy i pomoc w awansie tego zasłużonego klubu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Ostatecznie włodarze Aniołów mieli porozumieć się z tym pierwszym.

– Ta wiadomość na pewno ucieszy kibiców – po dwóch latach przerwy do drużyny wraca wychowanek, Adrian Miedziński! – czytamy na łamach toruńskich „Nowości”. Obok niego barwy Apatora, bo pod taką nazwą znowu wystąpi drużyna, będą reprezentowali bracia Holderowie. – Chris Holder, kapitan zespołu, ostatecznie ustalił warunki i będzie reprezentował nasz zespół już 13. sezon.

No i na koniec – niespodzianka. Miało go nie być w toruńskim zespole ze względu na różne zachowania w parkingu, ale ostatecznie czas leczy rany – kontrakt przedłuży młodszy z braci Holderów, Jack! – czytamy dalej w gazecie.

Kadrę mają uzupełnić Wiktor Kułakow z Unii Tarnów oraz Tobiasz Musielak z Orła Łódź. Formację juniorką poza Igorem Kopciem-Sobczyńskim stanowić będą bracia Curzytkowie i wychowankowie Get Well Toruń. Trenerem zostanie Tomasz Bajerski.