Mistrzostwa Świata Speedway’u

2020-04-29 17:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Speedway

2020-02-29 20:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Finał ICE SPEEDWAY

2020-02-28 18:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Polski

2020-02-22 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Szwecji

2020-02-20 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Australii

2020-03-19 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Niebawem kibice wrócą na trybuny? Dobry znak dla speedwaya!

fot. Jędrzej Zawierucha

W czwartek doszło do spotkania premiera Mateusza Morawieckiego z wiceprezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Ryszardem Czarneckim. Panowie dyskutowali o kolejnych etapach odmrażania polskiego sportu. Co ważne, podczas rozmowy poruszono temat stopniowego powrotu kibiców na trybuny.

Wiceprezes PZPS, w specjalnym komunikacie, poinformował, że na spotkaniu padła niezwykle ważna deklaracja dotycząca powrotu kibiców chociażby na mecze siatkówki. Czarnecki przyznał, że stanie się to w odpowiednim czasie.

– Polski sport oczekuje na powrót do normalności. Nasze służby medyczne i sanitarne, wysiłki rządu oraz wspaniała samodyscyplina i zdrowy rozsądek polskiego społeczeństwa powodują, że otwierają się realne szanse na stopniowe dopuszczanie publiczności do obserwowania „na żywo” imprez sportowych – przekazał Czarnecki.

Wiadomo, że premier i wiceprezes PZPS rozmawiali o pozostałych dyscyplinach, w tym o czarnym sporcie. Pozytywna informacja dla fanów żużla jest taka, że skoro coraz bardziej realny staje się powrót kibiców do hal, to tym bardziej będzie on możliwy na obiekty klubów żużlowych. W mediach sporo mówi się także o tym, że z częściowo zapełnionymi trybunami ma ruszyć sezon piłkarskiej PKO Ekstraklasy.

\

3 Odpowiedzi

  1. Tak chyba na dwie ostatnie kolejki…
    Tak jak przeznaczono dwa mld na tv publiczną a tu pyk nagle pandemia i zachęcają, inni sami wpłacają na szpitale po mimo że płacą składki zdrowotne. Tak samo z klubami, zachęcają do wpłat darowizn, kupując wirtualne bilety cegiełki a tu pyk, na przełomie lipca/sierpnia otworzą stadiony i darowizny powędrują do kieszeni prezesów. Takie rzeczy tylko w PL

    1. Nie wiem o jakich prezesach piszesz ale na pewno nie żużlowych jak to sobie wyobrażasz że mój klub żeruje na kibicach i ich przywiązaniu te zbiórki to bardzo dobra inicjatywa klubów a ja jestem dumny mogąc wspomóc kupując koszulke i pomagając w ten sposób więc nie pisz takich głupot

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.