PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – MrGarden GKM Grudziądz

2020-07-10 20:30:00

Planowana relacja

Przejdź

PGE Ekstraliga: PGG ROW Rybnik – Fogo Unia Leszno

2020-07-10 18:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Tauron SEC: 2. finał w Bydgoszczy

2020-07-08 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Północ – Południe 42:48

2020-07-06 18:45:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: MrGarden GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno 42:48

2020-07-05 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław- RM Solar Falubaz Zielona Góra 45:45

2020-07-05 16:30:00

Sajfutdinow ma zgodę federacji i porozumiał się z Fogo Unią. W piątek trenuje

Emil Sajfutdinow. FOT. JĘDRZEJ ZAWIERUCHA

Karuzela transferowa w PGE Ekstralidze powoli przestaje się kręcić. Jak nam powiedział trener Fogo Unii Leszno, Piotr Baron, Emil Sajfutdinow weźmie udział w piątkowym treningu drużynowych mistrzów Polski. Rosjanin doszedł do porozumienia z działaczami i jest pełnoprawnym członkiem zespołu.

Trener Fogo Unii Leszno został przez nas zapytany, czy informacje opublikowane przez włodarzy Turbiny Bałakowo, w świetle których Rosjaninowi przywrócono licencję na starty poza granicami jego ojczyzny, są efektem zawarcia porozumienia z polskim klubem. – W kółko to samo… Przecież Emil od 7 maja ma podpisany kontrakt w Lesznie i nic się w tym zakresie nie zmieniło. Pojawiały się informacje, że nie było porozumienia finansowego, ale gdyby to była prawda, Sajfutdinow nie podpisałby umowy – twierdzi opiekun najlepszej polskiej drużyny ostatnich lat.

Piotr Baron odniósł się także do tego, czy żużlowiec z Saławatu będzie uczestniczył w jutrzejszym treningu na torze Unii. – Jak mówię, Emil jest naszym pełnoprawnym zawodnikiem już od 7 maja, więc to oczywiste, że będzie brał udział w treningu – podsumował były znakomity żużlowiec związany przez wiele lat z wrocławską Spartą.

  1. Nie jestem zadowolony. Jak Emil wystartuje w Unii Leszno to mają pewno 4x mistrzostwo Polski i wcale nie mam nic przeciwko temu, ponieważ niech zwycięża najlepszy i najbardziej poukładany klub. Zwycięży ten, pomimo przeciwności w sezonie 2020. Jednak liczyłem na bardziej wyrównaną walkę i sporo emocji.
    Spoko, będę oglądał 1 Ligę Żużlową, nawet bez kibiców, od lat są tam emocje a Ekstraliga? Pewno, też jadą w lewo, jednak czy na większości torów, tych najbogatszych zobaczymy ściganie? – Wątpię.

  2. Muszę dodać, to możecie sobie wymoderować, zmoderować, zatwierdzić, wykasować – polecam.
    Traktowanie użytkownika zarejestrowanego, piszącego od długiego czasu, jak tego co napisze wymyślony nick i adres e-mail mija się z celem. Wczoraj napisałem post który pokazał się po 2 godzinach a odpowiedź, wulgarna na dodatek, nastąpiła po kilku minutach. (Przypadek? nie sądzę).
    Chyba Sportowe Plotki kasujące posty w określonych godzinach są bardziej uczciwe.

  3. Ale kto wyłożył kasę dla ruskiego, że ten jednak podpisał? Ten szejk z Izraela?

  4. Baron mówi, że nic nowego się nie dzieje, a jego szef ciągle powtarzał, że Emil nie jest brany pod uwagę przy ustalaniu składu. To co on się dziwi, że ludzie w kółko pytają?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.