Losowanie grup na Euro 2024 dobiegło końca. Kilka grup jest bardzo ciekawych oraz mocnych, więc rywalizacja o wyjście będzie zacięta. Jeżeli reprezentacja Polski przejdzie przez baraże nie będzie mieć łatwego zadania, gdyż w grupie zmierzy się z aktualnymi wicemistrzami świata, czyli Francuzami.
Jeszcze nie weszliśmy na Mistrzostwa Europy, a sytuacja jest już bardzo podbramkowa. Gdy taka sztuka się powiedzie to łatwo nie będzie. W grupie czekają dla nas reprezentacje: Francji, Holandii oraz Austrii. Z trójkolorowymi ostatni raz mierzyliśmy się na mundialu w Katarze, kiedy to po zaciętym spotkaniu odpadliśmy, przegrywając w stosunku 3:1.
O tym czy biało-czerwoni zagrają na głównym turnieju, zadecydują baraże. W półfinale na Stadionie Narodowym zmierzymy się z drużyną narodową z Estonii. W ewentualnym finale czeka nas pojedynek z zwycięzcą meczu Walia kontra Finlandia. Nasze pierwsze spotkanie w ścieżce barażowej odbędzie się 21 marca, w przypadku wygranej finał zagramy pięć dni później na wyjeździe.
Gospodarzami Mistrzostw Europy będą nasi zachodni sąsiedzi, czyli Niemcy. Turniej rozpocznie się 14 czerwca. Tego dnia wieczorem w Monachium podopieczni selekcjonera Juliana Nagelsmanna zmierzą się ze Szkotami.

Żużel. Srogie kary dla GKM?! Ostra reakcja po zadymie w Zielonej Górze!
Żużel. Falubaz szoruje po dnie! Madsen położył mecz z GKM-em! (RELACJA)
Żużel. Zwalczył depresję i… mierzy w mistrzostwo kraju! „Chcę być lepszy niż kiedykolwiek”
Żużel. Mecz w Rybniku można było jechać? Stępniewski komentuje
Żużel. Wielka mobilizacja w Zielonej Górze! Ryzykowny plan wypali?
Żużel. Skończyłby dziś 46 lat. Tragiczny wypadek zabrał wszystko