fot. Jarosław Pabijan
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Spotkanie towarzyskie żużlowej reprezentacji Polski z Australią, zaplanowane pierwotnie na 29 marca, miało być jedną z pierwszych imprez w sezonie 2020. Jednak w związku z pandemią koronawirusa, pojedynek został przeniesiony. Poznaliśmy już nowy termin zawodów.

Mecz biało-czerwonych został przełożony na 18 października. Zawody zostaną rozegrane na Motoarenie w Toruniu. Dla podopiecznych trenera Marka Cieślaka spotkanie z Australią miało być jednym z etapów przygotowań do tegorocznego Speedway of Nations. Jednak z powodu pandemii koronawirusa imprezę przełożono i będzie to jeden z ostatnich żużlowych akcentów w tym sezonie.

Organizatorzy informują jednocześnie, iż bilety zakupione na wspomniane spotkanie zachowują ważność na nowy termin wydarzenia. Zwroty biletów dokonywane będą przez operatora – eBilet, który o procedurze w przypadku zakupu online poinformuje w mailu. Osoby, które zakupiły bilety w punktach stacjonarnych, w przypadku chęci zwrotu muszą zgłosić się do punktu zakupu z paragonem potwierdzającym transakcję.

DOMINIK NICZKE