lotto partner główny serwisu
GBSBank
wt. Gru 10, 2019
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz

fot. Róża Koźlikowska - @FotRose

Brady Kurtz chciałby zostać w Lesznie. Czy znajdzie się miejsce?

Brady Kurtz jest częścią znakomicie funkcjonującej maszyny zwanej Fogo Unią Leszno. Coraz więcej wątpliwości pojawia się jednak w kontekście jego przydatności w kolejnym sezonie. W rozmowie z nami Australijczyk deklaruje, że w klubie chciałby zostać. Pytanie, co na to włodarze.

5+1 w czterech startach to dorobek Brady’ego Kurtza z meczu Fogo Unia Leszno – Get Well Toruń (64:26). Drużyna spuściła okrutny łomot rywalom, ale złośliwi powiedzą, że Australijczyk znów na tle kolegów wyglądał dość blado.

– Nie było źle, choć dla mnie to były dość ciężkie zawody. Nie jeździ się łatwo pod numerem drugim, w parze z tak znakomitym Emilem Sajfutdinowem. Dałem jednak z siebie wszystko i cieszę się z wyniku drużyny – mówi Brady Kurtz w rozmowie z pobandzie.com.pl.

Statystycznie zawodnik, który we wrześniu skończy 23 lata nie prezentuje się zbyt dobrze. Średnia 1,245 daje mu 44. miejsce w PGE Ekstralidze. Zasadnym jest zatem pytanie, czy Fogo Unia zdecyduje się na kontynuowanie współpracy z Australijczykiem. Nie od dziś wiadomo, że ambicją leszczynian jest zdobycie tytułu mistrza Polski z drużyną złożoną głównie z Polaków. Wiek juniora kończy Bartosz Smektała i to raczej on ma przewagę w negocjacjach. Czy zatem starczy miejsca dla sympatycznego Kurtza?

– Zobaczymy, co będzie na koniec sezonu. Czekamy, co przyniosą kolejne tygodnie. Nie ukrywam, że byłoby super zostać w Unii Leszno – mówi nam Australijczyk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.