lotto partner główny serwisu
czw. Paź 17, 2019
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz

Emil Sajfutdinow.

Bilans GP 2019. Jak wygląda Zmarzlik, kto pokonał Madsena i skrajności Emila

Mistrzem świata zostaje ten, kto zdobędzie najwięcej punktów. Liczba punktów zdobytych przez zawodnika w każdej rundzie, jak i całym cyklu Speedway Grand Prix, jest równa liczbie pokonanych rywali. Przeanalizujmy zatem, jak radzili sobie z poszczególnymi rywalami uczestnicy tegorocznej rywalizacji o tytuł IMŚ.

Zwycięski Bartosz Zmarzlik ma ujemny bilans z Leonem Madsen (7:10) i Jasonem Doyle’em (5:7), remisowy z Emilem Sajfutdinowem (7:7), z pozostałymi stałymi uczestnikami dodatni, w większości z mocną przewagą nad rywalem. Srebrny medalista IMŚ Leon Madsen „najgorzej” wygląda w zestawieniu z Fredrikiem Lindgrenem (6:7), bowiem z nikim innym nie ma ujemnego bilansu punktowego. Zwraca też uwagę remisowy bilans 7:7 z rodakiem Nielsem Kristianem Iversenem. Z kolei w przypadku Emila Sajdutdinowa możemy mówić o kompleksie Madsena, gdyż wynik ich bezpośredniej rywalizacji to 3:11. Ze Zmarzlikiem padł remis 7:7, z innymi rywalami Rosjanin nie miał większych problemów, zwłaszcza z Antonio Lindbäckiem, z którym wygrał wszystkie starcia (11:0).

Ciekawostką jest też fakt, że Patryk Dudek jako jedyny ze stałych uczestników cyklu wygrał wszystkie pojedynki z Robertem Lambertem (10:0).

Poniżej zestawienie pojedynków indywidualnych zawodników startujących SGP 2019.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.