Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Zawodnik For Nature Solutions KS Apatora Toruń, Robert Lambert rok 2023 miał bardzo nierówny. Zarówno w zmaganiach PGE Ekstraligi, jak i cyklu Grand Prix przed rozgrywkami oczekiwał od siebie więcej. Ostatecznie sezon zakończony w pozytywny sposób, ponieważ na jego szyi zawisł medal Drużynowych Mistrzostw Polski. To jednak nie zatrzymało Brytyjczyka przed zmianami w teamie.

 

Kamil Antoniewicz, czyli mechanik, którego mogliśmy oglądać u boku szóstego zawodnika świata ogłosił na Instagramie dość zaskakującą wiadomość. Wiadomo już, że w sezonie 2024 nie będzie on pracował u 25-latka. – Dzięki Robert za te ostatnie dwa lata spędzone razem. Życzę ci wszystkiego najlepszego na przyszłość. Pchaj dalej! – napisał na swoim profilu Antoniewicz.


Popularny „Antoś” był w teamie Brytyjczyka od 2022 roku. Przed rozpoczęciem pracy u boku Lamberta, był mechanikiem w zespole Niemca, Maxa Dilgera. U niego również  spędził dwa sezony.

Czy takie roszady w parku maszyn pomogą Robertowi w osiąganiu jeszcze lepszych wyników w nadchodzącym sezonie? Na to z pewnością liczy żużlowiec z Norwich. Co ważne, w kwestii klubowej u zawodnika zapanowała stabilizacja. Wiadomo, że przynajmniej do końca sezonu 2025 nie opuści on For Nature Solutions KS Apatora Toruń.