Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Denis Zieliński – aktualny Drużynowy Mistrz Polski Juniorów w barwach Wilków Krosno – zakończył wiek juniora. Przed młodym żużlowcem czekało wiele wyzwań, jednak ten zdecydował się na… zakończenie kariery.

 

– Drodzy Kibice, z wielką trudnością, ale i determinacją, podchodzę do napisania tych słów. Po wielu latach zmagania się na torze, zdecydowałem, że nadszedł czas, by zakończyć moją karierę żużlową. Wielokrotnie zastanawiałem się, jak będzie wyglądał ten moment, w którym zakończę karierę. Na pewno nie wyobrażałem sobie tego w taki sposób. Teraz, kiedy jestem w tym miejscu, jest to równie trudne, jak myślałem, że będzie. Jestem przekonany, że to jest właściwa decyzja – przekazał zawodnik w swoich social mediach.

– Choć moja kariera żużlowa dobiega końca, moja miłość do tego sportu nie zniknie. Dziękuję Wam za wszystko. Żużel to więcej niż sport, będzie on zawsze częścią mnie. Do zobaczenia na trybunach! – dodał.

Zieliński w swojej karierze reprezentował barwy GKM-u Grudziądz, Apatora Toruń, Wybrzeża Gdańsk i Wilków Krosno. W tym ostatnim klubie w ostatnim sezonie zdobywał średnio niemal punkt na bieg.