Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W ostatnich dniach Zdunek Wybrzeże Gdańsk pochwaliło się nową akcją dla kibiców. Trójmiejska ekipa wprowadziła swego rodzaju abonamenty. Kibice wybierając pakiet czerwony, biały lub niebieski za określoną kwotę mogą wspierać ukochany klub i otrzymywać w zamian nagrody i przywileje.

 

Pomysł władz Wybrzeża dość mocno przypomina bardzo popularne ostatnio działania w serwisie Patronite. Przeróżne organizacje czy twórcy oferują tam swoim patronom różne profity za comiesięczną opłatę. Wielką popularnością cieszy się chociażby Radio 357, które miesięcznie otrzymuje od swoich patronów ponad 738 tysięcy złotych.

Gdańszczanie zaoferowali swoim kibicom trzy progi wpłat. Za 100 złotych miesięcznie (minimalny okres wpłat to 12 miesięcy) fan Wybrzeża otrzyma czerwony pakiet, który zawiera koszulkę teamową na sezon 2022, karnet na sektor niebieski na sezon 2022, udział w spotkaniach sponsorów i przyjaciół klubu, udział w spotkaniu z zawodnikami min. raz w roku oraz wpływ na budowę drużyny żużlowej w Gdańsku.

100 złotych droższy jest pakiet biały. Przy tej opcji kibic otrzyma karnet na trybunę honorową, kurtkę teamową, a do tego weźmie udział w m.in. dwóch spotkaniach z zawodnikami. Najbardziej kosztowny jest natomiast pakiet niebieski, który kosztuje 500 złotych. Dodatkowymi korzyściami są w tym przypadku karnet VIP, umieszczenie imienia i nazwiska w postaci hologramu na kombinezonach wszystkich zawodników, a także kolejne spotkanie z zawodnikami.

Kolejne tygodnie i miesiące pokażą czy wspomniana akcja gdańszczan się sprawdzi. Do tej pory podobne inicjatywy w klubach żużlowych nie były prowadzone.