Liczba tygodnia

Kliknij→

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations
fot. FB/ Esben Hjerrild #94
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W najbliższą sobotę 21 maja na torze w Tarnowie zostanie rozegrany mecz w ramach 6. kolejki na najniższym szczeblu ligowych rozgrywek, gdzie „Jaskółki” zmierzą się z Bedmet OK Kolejarzem Opole. Znamy już składy obu ekip na te spotkanie.

 

ŻUŻEL MOŻESZ OBSTAWIAĆ DO 500 ZŁOTYCH BEZ RYZYKA W FUKSIARZ.PL. ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Nie jest do końca pewne czy w spotkaniu wystąpi Patryk Rolnicki, który doznał kontuzji w meczu przeciwko Budmax-Stal Polonii. Niewiadomą jest także nazwisko drugiego juniora w drużynie gospodarzy.

Goście natomiast przyjadą w sześcioosobowym składzie, korzystając z zastępstwa zawodnika. Pod 1. awizowany został Pontus Aspgren, lecz na tę chwilę dyspozycja Szweda również pozostaje zagadką. Debiut zaliczy Esben Hjerrild, który zastąpi przeciętnie spisującego się jak dotąd Petra Chlupaca. Nie jest jeszcze znane nazwisko drugiego juniora w ekipie opolan.

Start meczu zaplanowano na godzinę 16:00.

Unia Tarnów: 9. Troy Batchelor, 10. Kenneth Hansen, 11. Oskar Bober, 12. Patryk Rolnicki, 13. Peter Ljung, 14. -, 15. Piotr Świercz

Bedmet OK Kolejarz Opole: 1. Pontus Aspgren, 2. Oskar Polis, 3. ZZ, 4. Adrian Cyfer, 5. Jacob Thorssell, 6. -, 7. Esben Hjerrild