Liczba tygodnia

Kliknij→

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden
falubaz
zuzel.falubaz.com fot: Damian Grabski
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W najbliższą niedzielę na torze w Zielonej Górze odbędzie się mecz pomiędzy miejscowym Stelmet Falubazem, a zawodzącym jak do tej pory Zdunek Wybrzeżem Gdańsk w ramach 4. kolejki eWinner 1. Ligi. Znamy już składy obu ekip na te spotkanie.

 

ŻUŻEL MOŻESZ OBSTAWIAĆ DO 500 ZŁOTYCH BEZ RYZYKA W FUKSIARZ.PL. ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

Goście przegrali wszystkie trzy swoje spotkania w obecnym sezonie, w tym dwa na własnym obiekcie. Próżno szukać perspektyw na polepszenie, gdyż w niedzielę pojadą oni na trudnym terenie w Zielonej Górze. Menadżer Eryk Jóźwiak dokonał jedynie zmian w ustawieniu par.

Falubaz jest w tym momencie na przeciwnym biegunie jeśli chodzi o wyniki. Podopieczni Piotra Żyto zwyciężyli na trudnym terenie w niemieckim Landshut i z pewnością będą chcieli pójść za ciosem. Podobnie jak w przypadku gości, trener zielonogórzan dokonał jedynie przetasowania par.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00.

Stelmet Falubaz Zielona Góra: 9. Piotr Protasiewicz, 10. Krzysztof Buczkowski, 11. Rohan Tungate, 12. Jan Kvech, 13. Max Fricke, 14. Fabian Ragus, 15. Dawid Rempała

Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 1. Rasmus Jensen, 2. Adrian Gała, 3. Z/Z, 4. Wiktor Trofimow, 5. Jakub Jamróg, 6. Kamil Marciniec, 7. Marcel Krzykowski