Główny partner portalu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

 

Jak już pisaliśmy tegorocznym mistrzem Wielkiej Brytanii w kategorii juniorów został Tim Brennan.  W pokonanym polu młody zawodnik pozostawił Drew Kempa czy Jordana Palina. Zawodnik angielskiego Eastbourne nie kryje radości z  powodu zwycięstwa i liczy że szybki rozwój swojej kariery

Przez ostatnie lata tak naprawdę miałem z górki i pod górkę. Wielu kolegów chciało wygrać tegoroczne mistrzostwo ale ostatecznie to ja mogłem stanąć na najwyższym stopniu podium. Jestem z tego powodu niesamowicie szczęśliwy i nie ukrywam liczę że moja kariera na żużlu będzie teraz rozwijała się tylko lepiej. Dziękuje za wsparcie wszystkim swoim najbliższym, przyjaciółce Kristen i jej tacie Craigowi Cummingsowi oraz oczywiście mojemu ojczymowi, Martinowi Dugardowi który pomaga i od początku mojej kariery – mówił młody zawodnik po zwycięstwie w finale juniorów. 

Mając obok siebie takie postacie jak doskonale znany Criag Cummings czy były doskonały zawodnik, Martin Dugard zawodnik ma duże szanse na to że w kolejnych latach będzie o nim coraz głośniej w środowisku żużlowym.