Główny partner portalu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Listopad zazwyczaj jest tym miesiącem, w którym żużlowcy udają się na zasłużone wakacje. Rosyjscy zawodnicy upodobali sobie wyjazdy na Malediwy. Na tegoroczny urlop polecieli tam zarówno Emil Sajfutdinow, jak i Artiom Łaguta. Pierwszy z nich pochwalił się „żużlowym” zdjęciem z pięknego państwa położonego na Oceanie Indyjskim.

 

Sajfutdinow podczas jednego z upalnych dni na Meldiwach (średnia temperatura w ostatnich dniach to 30 stopni Celsjusza) zdecydował się wsiąść na rower. Niedługo później w jego social mediach pojawiły się zdjęcia z żużlowej przejażdżki. Jak widać, jeżdżąc na rowerze można ćwiczyć sylwetkę przed kolejnymi rozgrywkami.

fot. Instagram Emila Sajfutdinowa
fot. Instagram Emila Sajfutdinowa

Przypomnijmy, że Sajfutidnow w tym roku miał okazję do świętowania trzeciego w swojej karierze medalu indywidualnych mistrzostw świata. Po raz trzeci stanął on na najniższym stopniu podium cyklu. W przyszłym sezonie z pewnością będzie chciał poprawić ten rezultat. W celu poszukiwania nowych wyzwań przeniósł się z Fogo Unii Leszno do eWinner Apatora Toruń.