Główny partner portalu

fot. Orzeł Łódź
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W miniony weekend na wielu stadionach, na których odbywały się mecze polskich rozgrywek, prowadzone były zbiórki funduszy na rzecz Niny Słupskiej. W Łodzi, podczas meczu Orła z Abramczyk Polonią Bydgoszcz, kibice wykazali się gestem, a organizatorzy akcji poinformowali, że zebrano ponad siedem tysięcy złotych.

 

– Członkowie Stowarzyszenia Kibiców Łódzkiego Żużla „Orzeł” przy współpracy Zarządu KŻ „Orzeł” Łódź i FC „Orzeł” Łódź przeprowadzili podczas meczu z Polonią Bydgoszcz zbiórkę pieniędzy niezbędnych do leczenia 2 letniej Niny, która choruje na SMA. Przy wsparciu łódzkich kibiców żużla na stadionie oraz kibiców Polonii Bydgoszcz – pełen szacunek! – udało nam się uzbierać kwotę 7023 złotych i 54 grosze! Brawo dla wszystkich kibiców, którzy nie szczędzili grosza. Serdecznie Wam dziękujemy za każdy wrzucony grosz – czytamy w komunikacie podsumowującym akcje.

Środowisko żużlowe się jednoczy, a Nina dalej walczy z czasem. Duża część potrzebnej kwoty została już zebrana, ale nadal potrzebne jest niemal 2 340 000 złotych. Zbiórka prowadzona jest w tym miejscu.