Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Starcia w Gorzowie i Toruniu zamkną rywalizację w 9. kolejce PGE Ekstraligi. Szeroką ofertę zakładów na te pojedynki przygotował nasz partner Fuksiarz.pl. My dziś postanowiliśmy zaufać dobrej postawie zawodników z Wielkiej Brytanii.

 

ŻUŻEL MOŻESZ OBSTAWIAĆ DO 500 ZŁOTYCH BEZ RYZYKA W FUKSIARZ.PL. ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

Jeśli nie macie jeszcze konta na Fuksiarz.pl, to możecie odebrać zakład bez ryzyka do 500 zł ze zwrotem na konto główne oraz miesięczny pakiet Polsat Sport Box za darmo, w tym transmisje Ekstraligi! Tylko z naszym linkiem:https://tinyurl.com/45xtybbj

Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław – godz. 16.30

Inny wynik niż wygrana gorzowian w tym meczu będzie niespodzianką. W szeregach mistrzów Polski brakuje Gleba Czugunowa, a to sprawia, że Dariuszowi Śledziowi potrzebna jest kapitalna postawa trójki Tai Woffinden-Maciej Janowski-Daniel Bewley. Każdy z nich miał w tym sezonie wahania formy. W Stali panuje coraz większy spokój po ostatnich pozasportowych wydarzeniach, bo w Ostrowie zawodnicy żółto-niebieskich pokazali, że są w dobrej formie. Dużą rolę w meczu odgrywać może pogoda, bo temperatura w Gorzowie ma dochodzić nawet do 37 stopni Celsjusza.

KURSY FUKSIARZA NA TO SPOTKANIE:

GORZÓW – 1.12

REMIS – 16.00

WROCŁAW – 7.00

For Nature Solutions Apator Toruń – Fogo Unia Leszno – godz. 19.15

W przypadku wieczornego spotkania wydaje się, że faworyt jest jeszcze bardziej wyraźny. Wszystko za sprawą kontuzji, które dotknęły Fogo Unię. Piotr Baron nie może skorzystać ze swoich krajowych ogniw – Janusza Kołodzieja i Piotra Pawlickiego. W zamian za nich ścigać się będą młodziutcy zawodnicy. Staną oni przed arcytrudnym zadaniem rywalizowania z toruńskim tercetem cyklu Grand Prix. Torunianie chcą zanotować przekonujące zwycięstwo w domowych warunkach i zacząć marsz w górę tabeli. Na ten moment zajmują pozycję poza play-offami. Wśród fanów Aniołów jest duża nadzieja na lepszy wynik Jacka Holdera, który zawalił mecz w Częstochowie.

KURSY FUKSIARZA NA TO SPOTKANIE:

TORUŃ – 1.03

REMIS – 20.00

LESZNO – 13.00

Typy redakcji PoBandzie:

Paweł Prochowski:

Dziś nie spodziewam się niespodzianek. Gorzowianie powinni spokojnie poradzić sobie z osłabioną Spartą i wysoko zapunktować. Już przed informacją o absencji Gleba Czugunowa Stal była faworytem, a teraz można spodziewać się wysokiego wyniku. W drugim meczu swoją znakomitą dyspozycję powinien potwierdzić Robert Lambert. Ostatnio trudno szukać u niego gorszych występów. Myślę, że ponownie on poprowadzi torunian do wygranej.

Bartosz Rabenda:

Ja również zdecydowałem się postawić na młodego Brytyjczyka, ale tego z Betard Sparty. Przez brak Gleba Czugunowa inni zawodnicy powinni mieć wiele okazji do startów. Dan Bewley notuje ostatnio wzrost formy, dobrze ściga się w przeróżnych zawodach i sądzę, że w Gorzowie też zapunktuje. Z racji osłabień Fogo Unii stawiam też na wysoką wygraną Apatora. Torunianie potrzebują przekonujących wygranych, które napędzą ich na dalszą część rozgrywek. W meczu z Bykami mają ku temu idealną okazję.