Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

Żużel. PoBandzie typuje z Fuksiarzem. Ostrowianie postawią się Sparcie i dobry mecz Dudka

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Przed nami bardzo ważna kolejka PGE Ekstraligi. Po dzisiejszych i niedzielnych spotkaniach powinna zacząć się krystalizować sytuacja w ligowej tabeli. Na początek rywalizacja w Ostrowie Wielkopolskim i Toruniu. Ciekawe zakłady na te wydarzenia przygotował nasz partner – Fuksiarz.pl.

 

ŻUŻEL MOŻESZ OBSTAWIAĆ DO 500 ZŁOTYCH BEZ RYZYKA W FUKSIARZ.PL. ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Jeśli nie macie jeszcze konta na Fuksiarz.pl, to możecie odebrać zakład bez ryzyka do 500 zł ze zwrotem na konto główne oraz miesięczny pakiet Polsat Sport Box za darmo, w tym transmisje Ekstraligi! Tylko z naszym linkiem:https://tinyurl.com/45xtybbj

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Betard Sparta Wrocław  – godz. 18

Beniaminek chce pokazać, że dobry występ w Lublinie nie był dziełem przypadku. Do Ostrowa przyjeżdża mistrz Polski, który ma sporo problemów. Wprawdzie do składu wraca Gleb Czugunow, ale wrocławianie jeżdżą w tym sezonie bardzo nierówno. Znamienne jest to, że spartanie nie zdobyli jeszcze dużych punktów w meczu wyjazdowym. Dla wrocławian może być to bardzo istotny mecz w kontekście walki o fazę play-off. W przypadku przegranej najlepsza szóstka może się sensacyjnie oddalić od ekipy ze Stadionu Olimpijskiego.

KURSY FUKSIARZA:

OSTRÓW WIELKOPOLSKI – 4.30

REMIS – 16.00

WROCŁAW – 1.25

TE I INNE CIEKAWE KURSY ZNAJDZIECIE POD TYM LINKIEM

For Nature Solutions Apator Toruń – ZOOleszcz GKM Grudziądz – godz. 20.30

Wieczorem czekają nas z kolei derbowe emocje. Faworytem spotkania są torunianie, ale grudziądzanie już w rywalizacji z częstochowianami pokazali, że potrafią się zmobilizować przy braku Nickiego Pedersena. Jeśli goście sprawiliby kolejną sensację, to GKM może coraz realniej myśleć o play-offach. Kibice Aniołów z kolei wierzą, że w końcu do duetu Robert Lambert-Patryk Dudek dołączą kolejni skuteczni zawodnicy. Wygrana byłaby dla zespołu z Motoareny sporym oddechem.

KURSY FUKSIARZA:

TORUŃ – 1.05

REMIS – 18.00

GRUDZIĄDZ – 11.00

TE I INNE CIEKAWE KURSY ZNAJDZIECIE POD TYM LINKIEM

Typy redakcji PoBandzie:

ŁUKASZ MALAKA:

Wrocławianie będą mieli dziś trudną przeprawę. Drużyna z Ostrowa w zeszłym tygodniu pokazała, że radzi sobie lepiej i może dziś sprawić rywalom sporo problemów. Myślę, że zespół Mariusza Staszewskiego przekroczy dziś 40 punktów. Pogromu nie powinno być też w Toruniu. Grudziądzanie są rozpędzeni po sukcesie z Częstochową i dziś myślę, że też postawią się Apatorowi.

BARTOSZ RABENDA:

Ja spodziewam się z kolei pewnej wygranej wrocławian. Sparta musi walczyć o miejsce w najlepszej szóstce i dziś powinna wykonać ważny krok w tę stronę. Wrocławianie wykorzystali już limit błędów i z Glebem Czugunowem w składzie powinni spisać się już lepiej niż w Gorzowie. Drugi mój typ to punkty Patryka Dudka. Spodziewam się, że Polak znów będzie jednym z architektów wygranej. Ostatnio notuje on dobre wyniki i formę potwierdzi także dzisiaj.