Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu
fot. Kolejarz Opole
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Zespół OK Bedmet Kolejarza Opole awansował do finału 2. Ligi Żużlowej. Finał z drużyną Trans MF Landshut Devils zapowiada się ekscytująco. „Gorączka” żużla za kadencji Zygmunta Dziemby sprawia, że Opolanie będą mieli w Niemczech nie lada wsparcie.

 

– Wsłuchując się w życzenia naszych fanów i biorąc pod uwagę bardzo duże zainteresowanie oboma spotkaniami finałowymi postanowiliśmy stworzyć im możliwość obejrzenia pierwszego meczu finałowego w Landshut. Na pierwsze spotkanie wejdzie 5000 osób i już wiem, że w Niemczech zainteresowanie jest bardzo duże. Tym bardziej dziękuje prezesowi ekipy z Landshut, Geraldowi Simbeckowi, za udostępnienie naszym kibicom 100 biletów. Mam nadzieję, że ta liczba wystarczy a nasz zespół będzie miał ze sobą kolejnego zawodnika w postaci licznej grupy kibiców – mówi nam prezes Kolejarza Opole.

Kibice chętni do wyjazdu na mecz opolan w Landshut proszeni są o zgłoszenia mailowe pod adresem: [email protected] Obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. Zatem warto się pośpieszyć.