Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Zawodnicy For Nature Solutions Apatora Toruń nie są jedynymi postaciami PGE Ekstraligi, które mają już za sobą pierwszy trening na torze. Wczoraj pierwszy wyjazd zaliczył także nowy nabytek zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa, Mikkel Michelsen. Duńczyk postanowił sprawdzić się na torze w Lonigo.

 

Powoli coraz więcej dzieje się na żużlowych torach. Część zawodników nie chce czekać na to aż gotowe do treningów będą tory w Polsce i udaje się w cieplejsze miejsca. Żużlowcy jeżdżą już m.in. we Francji czy wspomnianych Włoszech.

Wraz z Michelsenem w mieście, które było gospodarzem pięciu turniejów cyklu Grand Prix trenował też chociażby Mateusz Świdnicki. Ten zawodnik z kolei odszedł z Włókniarza podczas minionego okienka i trafił do Cellfast Willków Krosno.


Warto dodać, że Duńczyka czeka niebawem bardzo intensywny okres przygotowawczy wraz z biało-zielonymi. Włókniarz zaplanował pięć sparingów. Podczas meczów przedsezonowych częstochowianie zmierzą się z ROW-em Rybnik, For Nature Solutions Apatorem Toruń oraz Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Rywalem Lwów na otwarcie zmagań ligowych będzie z kolei ZOOleszcz GKM Grudziądz.

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Przemysław Pawlicki: Oswoiłem się z jazdą w 1. Lidze. Cel jest jasny (WYWIAD) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Nicki Pedersen: Tak niskiej wagi nie miałem przez ostatnie 10 lat. Czuję, że ponownie mogę coś wnieść do tego sportu – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)