Finał Speedway of Nations – dzień 2.

2020-10-17 19:00:00

Finał PGE Ekstraligi: Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów 59:30 (103:76)

2020-10-11 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – RM Solar Falubaz Zielona Góra 50:40

2020-10-11 16:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno 46:44

2020-10-09 20:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław 37:32

2020-10-09 18:00:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław 55:34 (99:80)

2020-10-04 19:15:00

Zakończona

Przejdź

Żużel. Niemiecka telewizja pokaże mecze z Landshut. Doskonała oglądalność Motowizji

fot. AC Landshut Devils

Kilka tygodni temu informowaliśmy o tym, że mecze Lokomotivu Dauvgapils w 2. Lidze będzie można oglądać również w krajach nadbałtyckich. To jednak nie jedyna promocja polskich rozgrywek za granicą – niemiecka telewizja będzie transmitować spotkania z Landshut.

Wszystko za sprawą porozumienia pomiędzy stacją Motowizja, a regionalną telewizją niemiecką – Niederbayern. 

– Sfinalizowaliśmy współpracę, na mocy której mecze zespołu z Landshut będzie pokazywała niemiecka regionalna telewizja Niederbayer TV. Jestem przekonany, że pomoże to w popularyzacji żużla na południu Niemiec. Po telewizji z Łotwy również Niemcy będą pokazywali żużel u siebie. To tylko cieszy. Już dzisiaj zapraszam na inauguracyjną transmisję meczu Lokomotiv Dauvgapils – AC Landshut Devils, który odbędzie się 8 maja – mówi szef Motowizji, Krzysztof Mikulski.

Zadowolenia z porozumienia z Motwizją nie ukrywa również niemiecka telewizja

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że udało się dojść do porozumienia z Motowizją oraz panem Krzysztofem Mikulskim. Bardzo dziękujemy. Nasza telewizja jest otwarta na sport i dlatego też stawiamy na żużel. W momencie braku publiczności doskonale że to właśnie u nas kibice będą mogli oglądać pojedynki zespołu Landshut. Zawody będzie komentował doskonale znany z radia Alf Niedermeier wspomagany przez dwóch ekspertów. Wszystkich kibiców żużla w Niemczech zapraszamy przed ekrany już w sobotę 8 maja o godzinie 12 – mówi nam Uwe Boysen, szef marketingu, stacji Niderbayern TV.

Dodajmy, że żużel w Motowizji cieszy się duża popularnością, na dodatek szybko rosnącą. Transmisję z niedawnego ćwierćfinału IMP, który został rozegrany w Rawiczu śledziło przed telewizorami blisko 50 tysięcy widzów. 

– Zważając na czas transmisji oraz dzień (czwartek, godzina 16 – dop.red.), można być tylko bardzo zadowolonym z tego wyniku. To tylko pokazuje, jak duże jest zapotrzebowanie na pokazywanie rozgrywek żużlowych, nie tylko tych na najwyższym poziomie. Wciąż pracujemy nad tym, aby kibic żużla był jak najbardziej usatysfakcjonowany – podsumowuje Krzysztof Mikulski. 

LVBET

2 odpowiedzi

  1. Może na razie nie ma szału z transmisjami Motowizji TV. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to początek i mogą się zdarzyć małe wpadki, które widzieliśmy, choćby w transmisji Brązowego Kasku.

    Właściwie, gdyby spojrzeć na zaangażowanie nowej telewizji, która pokazuje sport motorowy i dzięki niej wielu kibiców żużla może zobaczyć rozgrywki swych drużyn z 2 LŻ, to wychodzi to naprawdę SUPER!!!! Przecież budżet nie jest tak wysoki jak w 1 i E lidze sportu na szlace.

    Mam nadzieję, że Motowizja stanie na wysokości zadania i zobaczymy świetne zawody i we wspaniałym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.