Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle sezonów Bydgoszcz czeka na Ekstraligę

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle sezonów Bydgoszcz czeka na Ekstraligę

Żużel. Menadżer Belle Vue Aces zachwycony możliwością organizacji SoN. „Tu zawsze były znakomite wyścigi”

Belle Vue - Sheffield. fot. Taylor Lanning
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W przyszłym toku organizatorem zawodów Speedway of Nations będzie brytyjski Manchester. Menadżer miejscowego klubu – Belle Vue Aces – nie ukrywa podekscytowania przyznaniem prawa do organizacji turnieju.

 

Speedway of Nations 2024 odbędą się w dniach 9-13 lipca w Manchesterze. W międzyczasie zaplanowano także finał rywalizacji młodzieżowej, czyli Speedway od Nations 2. Brytyjczycy przed własną publicznością sięgnęli po złoto SoN w 2022 roku.

– Jesteśmy podekscytowani możliwością ponownej organizacji wydarzenia światowego formatu w Manchesterze i jesteśmy niezmiernie dumni, że zostaliśmy wybrani jako gospodarz Speedway od Nations. Nasz obiekt został zaprojektowany z myślą o takich wydarzeniach jak to, a w poprzednich sezonach widzieliśmy, jak entuzjastycznie do zawodów podeszli nasi kibice. Wierzymy, że tor jest najlepszy na świecie i zawsze zapewniał znakomite wyścigi – mówi Mark Lemon, menadżer miejscowego Belle Vue Aces cytowany przez British Speedway Network.

– Nie możemy się również doczekać zorganizowania imprezy Speedway of Nations 2, która jest ogromnym wydarzeniem dla tego stadionu i pierwszymi takimi zawodami dla Belle Vue Speedway – dodaje.