Główny partner portalu

fot. Sebastian Daukszewicz
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Marcin Jędrzejewski to jeden z żużlowców, którzy na sezon 2022 związali się z pilską Polonią. Nie jest to pierwszy kontrakt ,,Siopka” z Piłą. W sezonie 2012 reprezentował miejscową Victorię, dla której odjechał jedenaście meczów ligowych, kończąc sezon ze średnią biegową 1,792.

 

– Witam ponownie wszystkich kibiców w Pile. Cieszę się bardzo z podpisanego kontraktu w Polonii. Myślę, że ,,na szybko” powstała fajna drużyna i na pewno będziemy chcieli sprawić niejedną niespodziankę. Wiem, że kibice w Pile są spragnieni żużla, czego sam miałem okazję doświadczyć, gdy startowałem tu w 2012 roku, dlatego już teraz zapraszam wszystkich na stadion w przyszłym sezonie – powiedział po podpisaniu kontraktu Marcin Jędrzejewski.

Warto przypomnieć, że Marcin wraz z Mariuszem Puszakowskim i Cyprianem Szymko zajęli czwarte miejsce w finale Mistrzostw Polski Par Klubowych w Lesznie. Do brązowego krążka drugoligowej pilskiej drużynie zabrakło jednego punktu. Ostatnim klubem wychowanka z Bydgoszczy był Wölfe Wittstock – w sezonie 2021 wystąpił w pięciu meczach, notując średnio 1,275 punktu na bieg.

fot. Sebastian Daukszewicz

SEBASTIAN DAUKSZEWICZ