Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W miniony piątek Arged Malesa Ostrów poniosła siódmą porażkę z rzędu i pozostaje jedyną drużyną w PGE Ekstralidze bez zdobyczy punktowych.

 

ŻUŻEL MOŻESZ OBSTAWIAĆ DO 500 ZŁOTYCH BEZ RYZYKA W FUKSIARZ.PL. ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

Beniaminek w siódmej rundzie najlepszej żużlowej ligi świata uległ na stadionie im. Edwarda Jancarza Moje Bermudy Stali Gorzów 35:55. – Myślę, że można było parę punktów więcej ugrać. W kilku biegach naprawdę dobrze startowaliśmy, ale po błędach własnych w pierwszym łuku traciliśmy pozycje – powiedział po meczu Mariusz Staszewski.

– Myślę, że drużyny z pierwszej czwórki są raczej poza naszym zasięgiem. Nie ma co się oszukiwać. Będziemy szukali jakiś rozwiązań i punktów w meczach u siebie. Na wyjazdy jedziemy zawsze optymalnym składem i chcemy pokazać kilka dobrych biegów, bo w naszym przypadku wygrywanie meczów wyjazdowych będzie bardzo trudne – dodał trener.

Ostrowski klub oprócz porażek ma także inny problem – kontuzje. Niezdolny do jazdy jest w dalszym ciągu Grzegorz Walasek. Ponadto w minioną środę podczas zawodów młodzieżowych w Tarnowie złamania ręki doznał Jakub Poczta. – Grzegorz Walasek na początku sezonu był w rewelacyjnej formie i tych jego punktów brakuje, ale na pewno nie przesądziłyby one o wygranej w Gorzowie – podkreślił.

Trener ostrowian stoi przed nie lada ciężkim zadaniem, bo prowadzenie drużyny, która z meczu na mecz ponosi porażki to spore wyzwanie. – Jest ciężko. Ciężko jest utrzymać dobrą atmosferę w drużynie. Wiadomo, że w tamtym roku praktycznie wszystko wygrywaliśmy, więc ta atmosfera sama się nakręca. Tu jest moje trudne zadanie, żeby utrzymać tych chłopaków na obrotach – zakończył Mariusz Staszewski.

W najbliższy piątek, 10 czerwca rewanż w Ostrowie. Arged Malesa zmierzy się na własnym owalu z Moje Bermudy Stalą Gorzów. Początek starcia o godz. 20:30.