Żużel. Odśnieża drogi i chce być mistrzem. Kenneth Kruse Hansen pojedzie z PoBandzie w sezonie 2021

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Miło nam poinformować, że do grona naszych partnerów na sezon 2021 dołącza wicemistrz świata na długim torze – Kenneth Kruse Hansen. Zawodnik Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego jako główny cel w kolejnych rozgrywkach stawia sobie zdobycie tytułu mistrza świata na długim torze.

– Cześć, z tej strony Kenneth Hansen. Jestem szczęśliwy, że w sezonie 2021 będę współpracował z redakcją PoBandzie. Do tej pory moimi największymi sukcesami w karierze są wywalczenie tytułu wicemistrza świata na długim torze w 2020 roku, zajęcie trzeciego miejsca w Mistrzostwach Europy na trawie, a także podwójne mistrzostwo Danii na długim torze. Stawiam sobie ambitne cele. W nadchodzącym sezonie marzę o tym, aby wywalczyć tytuł indywidualnego mistrza świata na długim torze. Chcę osiągać również jak najlepsze rezultaty w rozgrywkach ligowych, w których będę reprezentował kluby z Rzeszowa oraz Holsted.

Żużel to nie jedyne zajęcie utalentowanego Duńczyka. W trakcie przerwy zimowej pełni on rolę generalnego menedżera firmy E. Trasborg A / S. Do jego obowiązków należy między innymi utrzymanie odpowiedniego stanu dróg.

– Mamy dużą, rodzinną firmę, która nazywa się E. Trasborg A / S. W przerwach od ścigania się na żużlu pełnię rolę generalnego menedżera firmy. Do naszych obowiązków należy między innymi utrzymanie lokalnych dróg. W ostatnim czasie zajmuję się głównie ich odśnieżaniem oraz rozrzucaniem soli.