Główny partner portalu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Były indywidualny mistrz świata Jason Crump nie tak wyobrażał sobie obecny sezon na żużlowych torach w Anglii. Odniesiona kontuzja pokrzyżowała sportowe plany Australijczyka. Jak się okazuje, zawodnik mocno rozważa definitywne zakończenie sportowej kariery.

 

– Nie wiem jeszcze jak będzie wyglądał mój kolejny sezon. Odniosłem w obecnych rozgrywkach poważną kontuzję, która zniweczyła moje plany. Muszę sobie to wszystko dokładnie przemyśleć. Być może pora powiedzieć pas, a może pora jeszcze raz spróbować. Oczywiście mistrzem świata już nigdy nie będę, ale wciąż kocham żużel. Na pewno warto się zastanowić, gdzie zrobić turniej pożegnalny. Może Belle Vue, może Poole. Czas pokaże – mówi Australijczyk na łamach angielskiej prasy.

Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że były zawodnik może pójść w ślady Grega Hancocka i zająć się szkoleniem młodzieży. – Nie jest to wykluczone. Czerpię wielką radość z faktu, że mogę doradzać młodym chłopakom, którzy zaczynają swoje żużlowe kariery i przekazywać im swoje doświadczenie. To jest coś, co sprawia mi niesamowitą frajdę – podsumowuje Crump.