Żużel. Emil Sajfutdinow ogłosił powrót na znaną platformę! Odejście było pokłosiem hejtu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Emil Sajfutdinow mocno odczuł skutki rosyjskiej agresji na Ukrainę. Hejt pod postami zawodnika For Nature Solutions KS Apatora był tak ogromny, że postanowił on zawiesić stronę na Facebooku. W środowy wieczór żużlowiec ogłosił jednak powrót na tę platformę.

 

– Hej. Jak wiecie, ta strona była przez pewien czas zamknięta. Było to związane z niewyobrażanym hejtem, jaki się tutaj na mnie wylał. Teraz, widząc inny odbiór mojej osoby, postanowiliśmy do Was wrócić także tutaj. Niech sport łączy nas wszystkich. Pozdrawiam – poinformował Emil Sajfutdinow na stronie facebookowej.

Żużlowiec toruńskiego klubu przez sytuację jaka panuje obecnie na świecie nie mógł brać udziału w zawodach żużlowych w ubiegłym roku. Sajfutdinow skutecznie jednak zdobył polską licencję żużlową, dzięki czemu mogliśmy go oglądać na torze w 2023 roku.

Emil Sajfutdinow. fot. FB MSC Wolfe Wittstock

Sajfutdinow niedługo po powrocie szybko stał się ulubieńcem kibiców z Motoareny. Właściwie w każdym spotkaniu był liderem drużyny i prowadził zespół do sukcesów. To w dużej mierze dzięki niemu torunianie sięgneli po brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski 2023.

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Zmiany i jeszcze razy zmiany. Analiza pozycji U24 w Speedway 2. Ekstralidze – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Kubera spokojny o relacje ze Zmarzlikiem po awansie do GP. „Będzie podobnie” – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)