Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Po rocznej przerwie Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego ponownie wraca do kalendarza imprez żużlowych. Organizatorzy turnieju, klub Start Gniezno oraz speedwayevents.pl zapraszają  na stadion Startu Gniezno w poniedziałek, 13 września 2021. Początek zawodów o godzinie 17.30. 

 

Tradycyjnie już w dwunastej edycji Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego, pamiątkowe berło oraz okolicznościowy płaszcz powalczą zawodnicy z kraju i zagranicy. Wśród nich nie zabraknie przedstawicieli  PGE Ekstraligi oraz najlepszych zawodników z 1 Ligi Żużlowej. 

O tytuł najlepszego zawodnika turnieju powalczą między innymi Patryk Dudek, Paweł Przedpełski, Bartosz Smektała, Tobiasz Musielak, Przemysław Pawlicki, Rohan Tungate, Frederik Jakobsen czy Oskar Fajfer.

Organizatorzy zawodów przygotowali specjalną oprawę historyczną. Kibice na stadionie będą mogli „przenieść” się w odległe czasy  państwa polskiego i zobaczyć walki wojów w historycznych strojach. 

Patronat honorowy nad zawodami objął premier RP- Mateusz Morawiecki. 

Głównymi sponsorami turnieju są – Totalizator Sportowy oraz ENEA.

Lista dotychczasowych triumfatorów:

Ceny biletów :

Bilet VIP – 250 PLN

Trybuna kryta – 50 PLN

Normalny – 30 PLN – wejście na sektory A,B,C

Ulgowy 20 PLN  – wejście na sektory A,B,C: uczniowie i studenci do 26. roku życia z ważną legitymacją, seniorzy powyżej 65 lat, kobiety 

Dziecięcy 10 PLN – wejście na sektory A,B,C: dzieci w wieku od 4 do 12 roku życia