Główny partner portalu

Bartłomiej Kowalski. Foto: Radek Kalina/Stal Gorzów
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W środę, 16 czerwca, odbyły się 2. rundy ćwierćfinałowe DMPJ. Jak dzień wcześniej, najlepszymi drużynami okazały się Arged Malesa Ostrów, Lokomotiv Daugavpils oraz Bocar Włókniarz Częstochowa. Świetne zawody w Gnieźnie odjechał Bartłomiej Kowalski, który w pięciu startach zgromadził komplet punktów.

Wyniki 2. rundy 1/4 DMPJ w Lublinie (grupa I)

Arged Malesa Ostrów 44

Jakub Poczta – 10 (2,1,2,2,3)
Sebastian Szostak – 14 (3,3,2,3,3)
Jakub Krawczyk – 9 (2,1,2,3,1)
Kacper Grzelak – 11 (2,2,3,1,3)

Motor Lublin 34

Wiktor Lampart – 13 (3,3,3,3,1)
Maksymilian Śledź – 5 (1,0,w,2,2)
Mateusz Cierniak – 13 (1,3,3,3,3)
Jan Rachubik – 3 (1,u,0,0,2)

Famur ROW Rybnik 28

Błażej Wypior – 4 (0,2,1,0,1)
Kacper Tkocz – 3 (w,0,1,1,1)
Mateusz Tudzież – 10 (2,1,3,2,2)
Paweł Trześniewski – 11 (3,3,1,2,2)

Francepol Falubaz Zielona Góra 14

Fabian Ragus – 5 (0,2,2,1,w,0)
Nile Tufft – z/z
Jakub Osyczka – 6 (0,3,2,0,1,0)
Kacper M. Grzelak – 3 (1,1,1,w,ns)

Wyniki 2. rundy 1/4 DMPJ w Gnieźnie (grupa III)

Bocar Włókniarz Częstochowa 45

Mateusz Świdnicki – 13 (3,3,3,3,1)
Bartłomiej Kowalski – 15 (3,3,3,3,3)
Franciszek Karczewski – 14 (3,3,3,3,2)
Kajetan Kupiec – 3 (t,u,3,u,w)

Maszewski GKM Grudziądz 28

Denis Zieliński – 7 (2,2,1,0,2)
Seweryn Orgacki – 2 (0,1,1,0,u)
Mateusz Bartkowiak – 11 (2,2,2,2,3)
Wiktor Rafalski – 8 (0,2,d,3,3)

Unia Tarnów 25

Przemysław Konieczny – 5 (-,1,0,1,3)
Dawid Rempała – 8 (2,w,2,2,2)
Piotr Świercz – 7 (3,2,1,-,1)
Mateusz Gzyl – 3 (2,-,1,w,w)
Patryk Zieliński – 2 (0,1,1)

Budex Start Gniezno 19

Mikołaj Czapla – 10 (1,3,2,2,2,0)
Marcel Studziński – 3 (1,1,0,0,1,0)
Szymon Szwacher – 6 (1,d,0,2,2,1)
Mateusz Jabłoński – ns

Wyniki 2. rundy 1/4 DMPJ w Gorzowie (grupa IV)

Lokomotiv Jauniba Daugavpils 45

Francis Gusts – 12 (2,3,3,3,1)
Ricards Ansviesulis – 12 (3,2,3,2,2)
Ernest Matjuszonok – 11 (3,3,1,1,3)
Daniił Kołodinski – 10 (2,3,3,1,1)

WTS Sparta Wrocław 41

Mateusz Panicz – 7 (0,2,1,2,2)
Przemysław Liszka – 12 (3,1,2,3,3)
Bartosz Curzytek – 11 (3,1,1,3,3)
Michał Curzytek – 11 (2,3,2,2,2)

Grupa Polmotor Stal Gorzów 21

Kamil Nowacki – 6 (1,2,2,1,0)
Oskar Paluch – 0 (w,ns,ns,ns,ns)
Wiktor Jasiński – 13 (2,2,3,3,3)
Oliwier Ralcewicz – 2 (u,0,2,0,0)

Abramczyk Polonia Bydgoszcz 9

Nikodem Bartoch – 5 (1,1,0,0,2,1)
Mateusz Błażykowski – ns
Bartosz Głogowski – 4 (1,0,0,1,2,0)
Wiktor Przyjemski – ns