Główny partner portalu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Niedzielna porażka Marwis.pl Falubazu Zielona Góra z Betard Spartą Wrocław (27:63) odbiła się w głośnym echem. Nie zabrakło śmiesznych (i tych mniej) memów na temat tej sytuacji czy zabawnych komentarzy.

 

Na fanpage’u Tylko Pięć Jeden na Facebooku regularnie pojawiają się humorystyczne podsumowania meczów PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi. Humorystyczne, satyryczne, ale jednocześnie niezwykle trafne. No to zaglądamy do podsumowania meczu w Zielonej Górze.

– W jaki zakątek świata byście nie pojechali, na przykład na Saharę, to pierwszy z brzegu Beduin przywita was najpierw „Salam Aleikum!” a potem doda „Ani Zagar, ani Protasiewicz na twardym nie pojadą!” Wie o tym każdy Beduin, każdy Eskimos, każdy mongolski pasterz. Tylko w Zielonej nie wiedzą – podkreślają autorzy. – Wszystko co można powiedzieć o Falubazie, to to, że faktycznie przypominał mysz. W pojedynku z głodnym kotem – dodają.

I niestety dla zielonogórzan, o ile to podsumowanie z przymrużeniem oka, o tyle sytuacja Falubazu staje się naprawdę nieciekawa.