Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu

Żużel. Daniel King w końcu w świetnej formie. „To ogromna ulga”

Danny King
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Kapitan Poole Pirates, Daniel King odetchnął z ulgą po ostatnim występie przeciwko drużynie z Plymouth. Brytyjczyk praktycznie nie miał sobie równych na torze i zakończył spotkanie z dorobkiem 11 punktów. Jego zespół w dwumeczu pokonał natomiast Plymouth Gladiators aż 110 do 79. 

 

Jedyny punkt popularny Danny King stracił w pojedynku z rywalem, Craigiem Cookiem. Zdołał jednak zrewanżować się zawodnikowi przyjezdnych dwie gonitwy później, pewnie zwyciężając. Drużyna Daniela Kinga, Poole Pirates świętowała owocne zwycięstwo w dwumeczu, a sam zainteresowany nie krył swojej radości oraz poczucia ulgi.

– Po tym spotkaniu czuję się jak wybraniec. Radość oraz poczucie ulgi są ogromne. Wcześniej brakowało mi pewności siebie, a powodem tego stanu rzeczy był brak odpowiedniej ilości startów. Przede mną teraz okres, w którym jazdy będzie dużo, będę zajęty, a to korzystnie na mnie oddziałuje. Z optymizmem patrzę przyszłość i wierzę, że od tej pory każdy mój występ będzie równie dobry jak ten przeciwko drużynie z Plymouth – wyznał Daniel King tuż po zakończonym spotkaniu.

SCOTT MARCO