Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Mniej niż miesiąc pozostał do pierwszych turniejów przedsezonowych. Żużlowcy kończą przygotowania do rozgrywek podczas zgrupowań ze swoimi klubami. Wielu z nich chwali się też designem swoich indywidualnych kevlarów oraz kasków na kolejny sezon. Te ostatnie pokazał Bartosz Zmarzlik.

 

W ostatnim czasie kilku żużlowców przedstawiło nowinki w swoim żużlowym wyposażeniu. Szerokim echem odbił się chociażby nowy kevlar Emila Sajfutdinowa, na którym podkreślił on przynależność do KS Apatora Toruń. Zmiany na kaskach wprowadzili Artiom Łaguta czy Bartosz Bańbor. U juniora Platinum Motoru Lublin zobaczymy na głowie znak Spider-Mana.

Kaski Bartosza Zmarzlika z kolei nie przeszły wielkiej rewolucji. W związku z kolejnym tytułem mistrza świata, konieczne było namalowanie czwartej gwiazdki. Tradycyjnie z tyłu można dostrzec dużego Orła z herbu Polski. Widoczni są też najważniejsi sponsorzy, czyli grupa Orlen oraz Maszoński Logististic.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Bartosz Zmarzlik #95 (@zmarzlik95)


Zmarzlika w nowych kaskach z pewnością zobaczymy na torze już niebawem. Część zawodników rozpoczęła już pierwsze treningi. Kiniczanin weźmie udział w dwóch turniejach zaplanowanych na marzec. Kibice będą mogli go zobaczyć w Kryterium Asów oraz Memoriale Edwarda Jancarza.

Żużel. Powrót do żużla stał się faktem! Szwed wraca do jazdy – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Przyjemski i Bańbor mają być juniorskim postrachem ligi. „Dogadujemy się bardzo dobrze” – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)